Dział IT – Helpdesk

Inforkom S.C.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe - WAWER
Praca w godzinach : 9 - 17
Wymagane ;
Wykształcenia o profilu technicznym, minimum ukończenie szkoły średniej na kierunku informatyka lub podobnym. Dogłębna wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych i nowych technologii, oraz zainteresowanie tematem to dodatkowe atuty. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem muszą odznaczać się doskonałą znajomością obsługi komputera i zdolnościami umożliwiającymi efektywną pracę w zespole.

Wymagania

Konieczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows -desktop jak i Windows serwer - Windows XP, Vista, 7 i 8, Windows 10 , Windows Server 2008 , 2012.
1. Zadaniem pracownika helpdesku będzie miedzy innymi:
a. rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania (ServiceDesk).
b. instalowanie oraz konfigurowanie dostępu do Internetu
c. znajomość programów do zdalnej pomocy technicznej : Radmin,Teamviewer,RDP, LogMeIn
d. znajomość programów testowych : Hirens Boot Dvd, Hiren's BootCD
e. przygotowywanie nowych stanowisk pracy - instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania.
f. ewidencjonowanie sprzętu komputerowego oraz konserwowanie sprzętu komputerowego .
g. rozwiązywanie problemów sprzętowych (komputery, drukarki, skaner itd.) i programowych;
• administracja kontami użytkowników oraz komputerów;
• zarządzanie sprzętem IТ;
2. Znajomość j. angielskiego i prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Prezentacja firmy

Outsourcing IT. Cloud Services.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Internet / e-commerce