Dystrybucja pomocy dydaktycznych dla palcówek wychowawczych

F.H.U. Igom

40-568 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FHU IGOM prowadząca od 2007 roku działalność wydawniczą i handlową oraz prowadząca dwa oddziały sprzedaży telefonicznej (call-center Katowice, call-center Dąbrowa Górnicza) poszukuje nowych pracowników.

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie telefonicznych kampanii marketingowych oraz realizację planów sprzedażowych.

Mile widziane osoby posiadające wykształcenie pedagogiczne lub z doświadczeniem pedagogicznym i znające specyfikę pracy placówek wychowawczych różnego szczebla.

Oferujemy:
- wstępne szkolenia,
- pracę w miłym zespole,
- dobre wynagrodzenie,
- stabilność zatrudnienia

Praca w oddziale Katowice lub Dąbrowa Górnicza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem na stronie:
edu.igom.eu

Wymagania

Wymagania: kreatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Prezentacja firmy

IGOM to firma wydawniczo-handlowa zajmująca się produkcją i dystr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie