Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

Fructus Transport-Handel

Goleniów, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
Planowanie transportu na podstawie wpływających zleceń;
Nadzorowanie procesów transportowych i zapewnienie ciągłości dostaw do klientów;
Koordynacja pracy kierowców
Optymalizacja kosztów transportu;
Dbałość o terminowość i jakość dostaw;
Zapewnienie ciągłości dostaw do klientów.

Wymagania

Wymagania:
Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży;
Znajomości zagadnień transportowych i ustawy o czasie pracy kierowców;
Znajomość topografii Europy;
Samodzielność, oraz inicjatywa w rozwiązywaniu bieżących problemów;
Dobra znajomość języka rosyjskiego ;
Mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego;
Dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

FIRMA TRANSPORTOWA FRUCTUS DZIAŁA NA RYNKU OD 1994 ROKU, JAKO FI... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców