DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Gospodarstwo Suflidowo

BEŁCHATÓW / TERESIN, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zarządzanie transportem na potrzeby własne. Planowanie tras kierowców, współpraca z działem produkcji, sprzedaży i marketingu w zakresie logistyki

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane prawo jazdy kat. C,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość programów do rozliczania czasu pracy kierowców,
- dobra znajomość ustawy o czasie pracy kierowców,
- umiejętność kierowania ludźmi,
- umiejętność planowania i rozliczania czasu pracy kierowców,
- znajomość topograficzna kraju,
- uczciwość, rzetelność, pracowitość, dyspozycyjność.

Warunki do omówienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Oferty pracy ze zdjęciem prosimy kierować na podany adres e-mail

Prezentacja firmy

GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SUFLIDOWO od ponad 30 lat uznany na rynku kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców