SUEZ Polska

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor/ka

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Przekazywanie kierowcom dokumentacji samochodu i zadań do wykonania.
  • Monitorowanie pracy brygad w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie.
  • Analizowanie tras przejazdowych, systematyczne ich weryfikowanie.
  • Weryfikowanie czasu pracy kierowców,
  • Dbałość o kompletność dokumentacji.
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie w systemie informatycznym zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do realizacji tych usług.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • Dobrej znajomości pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności programu Excel;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wysokiej umiejętności współpracy z innymi;
  • Zdolności organizacyjnych i pracy pod presją czasu;
  • Systematyczności, skrupulatności;
  • Pracy zorientowanej na realizację celów i zwiększanie efektywności.

Dlaczego warto złożyć swoją aplikację?

Nasza oferta jest doskonałą propozycją dla osób, które chcą wykazać się samodzielnością oraz sprawnością działania. Idealny kandydat/ka powinni lubić analizować dane, planować, świetnie czuć się w środowisku informatycznym. Zachęcamy do aplikowania osoby, które lubią dynamiczną, koncepcyjną pracę i chcą mieć wpływ, na jakość realizowanych usług.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w systemie dwuzmianowym, pakiet medyczny i inne świadczenia oraz udział w tworzeniu nowoczesnej organizacji.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2016 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
SUEZ Polska