DYSPONENT/ LOGISTYK

Link Consulting

Słubice, lubuskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Dla naszego Klienta, specjalisty w produkcji dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

(kod ref. sLOG -2016)

Zakres zadań:

  • planowanie i organizacja transportu wysyłek z uwzględnieniem racjonalności logistycznej i dotrzymaniem terminów;
  • kontakt z dostawcami usług transportowych i spedycyjnych;
  • współpraca z dostawcami i odbiorcami na każdym etapie realizacji zlecenia;
  • przygotowywanie zleceń, dokumentacji załadunkowej i wysyłkowej oraz kontrola jej wykonania;
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, transportów, poszczególnych wysyłek, pojemników i opakowań itp.;
  • składanie i realizowanie zamówień w zakresie pojemników i opakowań;
  • kontrola i optymalizacja kosztów transportu;
  • przygotowywanie analiz i statystyk dot. wysyłek i transportów oraz stanów magazynowych;
  • stanowisko podlega Dyrektorowi Technicznemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i planowania produkcji;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresu:
    • organizacji transportów i obsługi logistycznej;
    • planowania i organizacji produkcji;
    • odpowiedzialności za produkt, jakości i terminowości dostaw;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy ;
  • dla osób zamiejscowych finansowanie mieszkania służbowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.