Dyrektora Finansowego

Michael Page

Śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego. Do zadań poszukiwanej osoby należeć będzie realizacja strategii finansowej firmy o zasięgu krajowym i zagranicznym, zarządzanie finansami i płynnością spółek wchodzących w skład Grupy.

Opis stanowiska:

- Współtworzenie i realizacja strategii finansowej spółek wchodzących w skład Grupy
- Zarządzanie procesem otwierania nowych podmiotów
- Centralizacja, standaryzacja, optymalizacja procesów finansowo-księgowych
- Planowanie, realizacja i kontrola budżetu, sterowanie płynnością finansową
- Dbałość o optymalizację podatkową
- Ocena ryzyka finansowego inwestycji
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, inwestorami, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi

Kogo szukamy:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość zarządcza
- Przynajmniej 8-letnie doświadczenie w finansach w tym minimum 3 lata na podobnym stanowisku
- Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu: rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowania danych finansowych oraz przygotowywania sprawozdań
-Doświadczenie w procesach fuzji i przejęć (M&A)
- Bardzo dobra znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Doświadczenie w praca z systemem ERP
- Bardzo dobry angielski

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse