Dyrektor Zarządzający Zakładem Produkcji

InterKadra Sp. z o.o.

Leszno, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Leszno

Obowiązki:

• Odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z zarządzaniem podległym zakładem
- Zarządzanie strategiczne i operacyjne
- Zarządzanie płynnością procesów produkcyjnych
- Zarządzanie zasobami ludzkimi zakładu produkcji
• Odpowiedzialność za wykonanie założonych budżetów przyjętych przez Zarząd w sferze kosztowej jak i dochodowej
• Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu: sprawozdań z wykonanych zadań celowych w zakresie przychodowej, kosztowej i wynikowej, z realizacji celów zawartych w biznesplanie oraz wykonania zadań związanych z zabezpieczeniem realizacji kontraktów
• Odpowiedzialność w zakresie wartości przychodowej, kosztowej i wynikowej realizacji zadań celowych jednostki
• Przekazywanie celów dla poszczególnych komórek organizacyjnych i podległych pracowników
w zarządzanej jednostce
• Realizację założeń zawartych w kontraktach dotyczących zarządzanej Jednostki
• Realizacja planowanych celów zawartych w biznesplanie

Oczekiwania:

• Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (branża spożywcza, chemiczna, przetwórstwo)
• Doświadczenie w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie wyższe (techniczne mile widziane)
• Wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania, podejmowania decyzji
• Wysoko rozwinięta komunikatywność
• Asertywność

Oferujemy:

• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• Realny wpływ na budowanie strategii rozwoju firmy
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.