Dyrektor Zarządzający Terminala

ROWEX GROUP Sp. z o.o.

Radom , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rowex Group Sp. z o.o. firma zajmująca się sprzedażą węgla poszukuje nieprzeciętnych, otwartych na nowe wyzwania ludzi, którzy mają lub mieli okazję sprzedaży materiałów opałowych i uzyskiwali wysokie wyniki w sprzedaży. Jeśli posiadasz wyjątkowe zdolności menadżerskie, cechujesz się wysoką ambicją oraz nastawieniem na sukces, zapraszamy do współpracy!

Dyr. Zarządzający Terminala

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie terminalem we wszystkich aspektach działalności,
  • Nadzór nad pracą terminala, obsługą Klienta na terminalu, obiegiem dokumentów,
  • Organizacja pracy operatorów maszyn i załogi w celu utrzymania zdolności operacyjnej terminala
  • Rozwój kompetencji i motywacja podległych pracowników
  • Bieżący nadzór nad utrzymaniem i realizacja, serwis, naprawa maszyn
  • Przestrzeganie i nadzór nad stosowaniem przepisów BHP
  • Nadzór nad produktywnością i jakością pracy terminala, a także kontrola kosztów
  • Efektywne zarządzanie posiadanymi zasobami
  • Kontrolowanie dokumentacji przewozowej
  • Osiąganie uzgodnionych wyników oraz ich bieżąca kontrola,
  • Odpowiedzialność za podejmowane zadania

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Posiadanie wiedzy technicznej, umożliwiającej: utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność planowania pracy własnej i podległych pracowników
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Excel

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie stosowne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rowex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rowex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Zamkowej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Rowex Group Sp. z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą węgla.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management