Dyrektor Zarządzający Laboratorium

DLJM System Sp. z o.o.

31-058 Kraków, małopolskie

Od: DLJM System Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 31-058 Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management

W związku z tworzeniem Laboratorium Inteligentnego Budownictwa w Krakowie firma DLJM System Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań automatyki budynkowej poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika administracyjnego:

Opis stanowiska:

Dyrektor Zarządzający Laboratorium to osoba łącząca kompetencje menedżerskie z wiedzą
i doświadczeniem w obszarze automatyki budynkowej. Będzie odpowiedzialna/-y za tworzenie wizji rozwoju laboratorium, efektywne zarządzanie jego zasobami i całościowe funkcjonowanie jednostki.

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolska

Zakres obowiązków - obejmuje w szczególności:
• Tworzenie i nadzór nad realizacją strategii rozwoju laboratorium,
• Organizacja i nadzór pracy laboratorium i podległych mu pracowników,
• Tworzenie oferty komercyjnej laboratorium,
• Wprowadzanie na rynek nowych usług i produktów,
• Koordynacja projektów badawczych, w tym ustalanie priorytetów badawczych, dbanie o sprawne i terminowe przeprowadzanie badań i testów, nadzór merytoryczny nad przebiegiem procesów badawczych,
• Nadzór nad budżetem i odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,
• Reprezentowanie laboratorium na zewnątrz,
• Budowanie relacji i współpraca z uczelniami technicznymi oraz partnerami komercyjnymi,
• Negocjacje handlowe,
• Nadzór nad jakością i terminowością zlecanych usług.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – automatyka),
• Dodatkowe wykształcenie w kierunku zarządzania,
• Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem umiejętność tworzenia krótko i długoterminowych planów rozwojowych,
• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie o profilu usługowym, branża automatyka-budynkowa
• Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu
• Umiejętności negocjacyjne
• Komunikatywność i samodzielność w działaniu
• Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i podejmowanie nowych zadań,
• Kreatywność, inicjatywa, zdecydowanie w działaniu,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
• Skuteczność w nawiązywaniu kontaktów.
• Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
• Dobra organizacja prac
Oferujemy:

• Możliwość kształtowania unikatowego centrum badań i rozwoju,
• Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• Zespół profesjonalnych współpracowników.

Proces rekrutacyjny odbędzie się zgodnie z zasadami równości szans, założenia w tym zakresie przestrzegane będą przez cały okres zatrudnienia. Miejsce pracy przeznaczone będzie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w tym również dla osób niepełnosprawnych.

Stanowisko jest tworzone w związku z realizacją projektu PO IG Działania 4.4 pod nazwą „Innowacyjna usługa wsparcia procesu produkcji urządzeń i systemów inteligentnego budownictwa”.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.
CV prosimy przesyłać na adres z dopiskiem: Dyrektor Zarządzający Laboratorium

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."