Dyrektor Zarządzający Hotelem

Jobfinder

Cała Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży hotelarskiej, poszukujemy obecnie skutecznej, kreatywnej, lojalnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający Hotelem (obiekt 5*)
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
• Kompleksowe Zarządzanie hotelem oraz koordynowanie i kierowanie pracą podległego zespołu pracowników
• Rekrutacja i selekcja personelu
• Dbanie o sprawne funkcjonowanie hotelu
• Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług oraz obsługi klienta
• Reprezentowanie Placówki na spotkaniach i konferencjach biznesowych
• Skuteczne zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi
• Planowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu finansowego
• Raportowanie do Zarządu Hotelu

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie w hotelu!
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prestiżowej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się organizacji

Wymagania

• Szerokie doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej
• Udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane: udokumentowane sukcesy zawodowe, udział w konkursach, nagrody lub wyróżnienia
• Wykształcenie wyższe
• Obsługa komputera
• Doświadczenie w optymalizacji kosztów zarządzania hotelem
• Zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi Klienta
• Praktyczna umiejętność zarządzania ludźmi
• Doskonałe umiejętności motywowania podległego zespołu
• Doskonała organizacja czasu pracy, zarówno swojego jak i podległego zespołu
• Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
• Wysoka dyspozycyjność i elastyczność
• Zaangażowanie, energia oraz charyzma
• Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka