Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.
W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Dyrektor Zakładu

Miejsce pracy: Pszczyna ( Bielsko-Biała, Tychy, Katowice, Gliwice, Oświęcim, Żory)

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie podległym zakładem produkcyjnym oraz realizacja strategii rozwoju zakładu;
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych zakładu; nadzór nad rozwojem zakładu w szczególności nadzór nad rozwojem produkcji, technologii , robotyzacji i automatyzacji zakładu;
  • Aktywny udział w kształtowaniu planów rozwoju zakładu, strategii wyrobów i strategii technologicznej oraz poszukiwanie nowych kierunków działania w oparciu o możliwości i potrzeby rynku;
  • Realizacja strategicznych celów biznesowych zakładu przez właściwe zarządzanie budżetem oraz optymalizację kluczowych procesów operacyjnych (osiągnięcie optymalnej wydajności oraz wysokiej jakości produkcji, wprowadzanie usprawnień podnoszących wydajność); nadzór nad optymalizacją posiadanych zasobów;
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych przez poszczególne działy;
  • Zarządzanie potencjałem pracowniczym w szczególności efektywne wykorzystanie zasobów oraz ich dostosowanie do realizacji procesów;
  • Odpowiedzialność za prawidłowo realizację pracy podległego zakładu;
  • Raportowanie do Zarządu Spółki;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia lub pokrewne;
  • Kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu zakładem produkcyjnym;
  • Znajomości języka angielskiego, mile widziany również niemiecki;
  • Zdolności interpersonalnych i umiejętności zarządzania zasobami ludzki;
  • Zdolności przywódczych, inicjatywy i przedsiębiorczości;
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań;

Oferujemy:

  • Dynamiczną pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę z wysokim wynagrodzeniem podstawowym oraz premie zależne od wyników zakładu;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon itp.;
  • Szeroki pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów dla pracownika (ubezpieczenie na życie, posiłki, udział w akcjach promujących profilaktykę zdrowotną);
  • Unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną;
  • Satysfakcję z realizowanych zadań i projektów;
Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj

lub na podany kontakt:
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.