Dyrektor zakładu produkcyjnego w branży spożywczej

Klient infoPraca.pl

Toruń k. Bydgoszcz, Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Oferta:

  • pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Toruń k. Bydgoszcz, Grudziądz

Opis stanowiska:

  • Całościowe zarządzanie zakładem produkcyjnym oraz współtworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu.
  • Zapewnienie organizacji pracy w sposób efektywny i odpowiadający najwyższym standardom jakościowym i bezpieczeństwa pracy.
  • Planowanie produkcji i realizację planów produkcyjnych w sposób zapewniający dostępność produktów.
  • Rozwój i motywowanie podległego zespołu, budowanie dobrej atmosfery pracy i integracja wszystkich funkcji operacyjnych zakładu.
  • Wdrażanie i stosowanie zasad BHP.
  • Wykorzystanie zasobów ludzkich zgodnie z aktualnymi zadaniami produkcyjnymi oraz planami rozwojowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją.
  • Duża samodzielność, operatywność i skuteczność w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Podejmowanie strategicznych decyzji związanych z rozwojem działów i udoskonalaniem procesów.
  • Zarządzanie zespołem pracowników, wzmacnianie ich motywacji i podnoszenie efektywności pracy.
  • Umiejętność koordynowania i kontrolowania procesu produkcji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.