Dyrektor Wdrożeń Aplikacji Biznesowych

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - międzynarodowego brandu tworzącego i wdrażającego oprogramowanie biznesowe - poszukujemy:

Dyrektor Wdrożeń Aplikacji BiznesowychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • zarządzanie obszarem usług (w tym 100 osobowym zespołem)
  • realizacja projektów na zakładanym poziomie marży
  • rozwój produktów usługowych i skuteczne ich wdrażanie
  • generowanie zmian usprawniających pracę w podległym obszarze
  • współpraca z Działem Handlowym, Help Desk, R&D i Product Managerami
  • budowa wykwalifikowanego zespołu Konsultantów
  • raportowanie do Zarządu i centrali ulokowanej poza Polską

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem pracy Działu Wdrożeń Oprogramowania dla klientów zewnętrznych
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzi
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP i / lub innego zaawansowanego oprogramowania biznesowego
  • praktyczna znajomość najczęściej stosowanych w branży IT metodyk wdrożeniowych
  • biegła znajomość jęz. angielskiego
  • umiejętność generowania rozwiązań

Oferujemy:

  • stanowisko powstałe z powodu rozszerzania działaności firmy
  • dobrą atmosferę współpracy zespołowej
  • ciekawe wyzwania rozwojowe wynikające z międzynarodowego środowiska pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe
  • narzędzia pracy dopasowane do zajmowanego stanowiska
  • system bonusów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.