Dyrektor Techniczny

Ortus-Conslulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów z branży budowlanej i przedstawianie im oferty firmy, poszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych do stworzenia konsorcjum i nadzór nad projektami budowlanymi. Osoba ta będzie przedstawicielem technicznym firmy.

Do jej głównych zadań będzie należało:

- poszukiwanie i kontaktowanie się z klientami
- reprezentowanie firmy
- tworzenie sieci kontaktów w Polsce
- bezpośrednie składanie ofert
- monitoring umów pod względem ekonomicznym
- monitoring techniczny.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w branży budowlanej (budownictwo lądowe), minimum 8 lat,
- znajomość polskiego rynku i branży budownictwa lądowego,
- wykształcenie: inżynier budownictwa lądowego,
- uprawnienia budowlane i licencje do reprezentowania firmy podczas przetargów publicznych,
- umiejętność zlecania prac (budowlanych) i rozwiązywania problemów,
- umiejętność nawiązywania kontaktów z organami administracji publicznej,
- biegła znajomość języka hiszpańskiego i polskiego,
- komunikatywność,
- umiejętność nawiązywania kontaktów z osobami z branży budowlanej na różnych stanowiskach,
- przedsiębiorczość i własna inicjatywa,
- otwartość, energia i kreatywność w działaniu.

Prezentacja firmy

Ortus-Consulting jest polską firmą specjalizującą się w doradztwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie