Dyrektor Szkoły Fundacji JiM

Fundacja Jaś i Małgosia

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Fundacja JiM jest największą organizacją w Polsce działającą na rzecz osób z autyzmem. W ramach Fundacji działają placówki oświatowe: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

PSZ/JiM/04-10/16

Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osoby, która będzie spełniała oczekiwania, o których poniżej, a ponadto odnajdzie się w środowisku wyzwań i konieczności szybkiego podejmowania decyzji.

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie Szkołą JiM zgodnie z misją, wizją i wartościami Fundacji JiM
  • Nadzór nad realizacją budżetu
  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego w Szkole JiM
  • Organizowanie, planowanie i nadzór nad realizacją procesu edukacyjnego
  • Współpraca z pionem terapeutycznym w celu realizacji celów terapeutycznych
  • Koordynowanie pracy średniej kadry menadżerskiej – liderów w podległej strukturze
  • Planowanie i realizacja działań zmierzających do tworzenia perspektywy rozwoju całej organizacji
  • Współpraca z Zarządem Fundacji zarówno w zakresie bieżącego funkcjonowania jak i tworzenia planów rozwojowych
  • Organizacja współpracy z rodzicami w celu osiągnięcia maksymalnych efektów dydaktycznych i terapeutycznych
  • Tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem istniejących procedur

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką edukacyjną oraz
  • Doświadczenie w zakresie pracy pedagogicznej lub dydaktycznej
  • Umiejętność myślenia strategicznego i silne zorientowanie na realizację celów
  • Zdolności przywódcze służące realizacji celów
  • Umiejętność budowania zespołu skupionego wokół wartości organizacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

Kwalifikacje mile widziane:

  • Podyplomowe studia z zakresu zarządzania
  • Znajomość technik Stosowanej Analizy Zachowania w terapii dzieci z autyzmem

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji
  • Możliwość wpływu na realizację szczytnej misji organizacji JiM

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego (warunek konieczny) z podaniem nr referencyjnego wskazanego powyżej w terminie do dnia 30.10.2016.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.)”.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fundacja JiM jest największą organizacją w Polsce działającą na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia