Dyrektor Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, spółki zarządzającej aktywami, poszukujemy Kandydata o ponadprzeciętnych umiejętnościach komunikacyjnych nastawionego na realizację celów, który nie będzie się bał nowych wyzwań i budowania od podstaw.

Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży poprzez samodzielne pozyskiwanie nowych aktywów i partnerów pośredniczących;
  • Realizacja wyznaczonych celów;
  • Udział w tworzeniu procedur i procesów sprzedażowych;
  • Monitorowanie rynku konkurencji;
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym w Domu Maklerskim/ TFI/ funduszu private equity/ bankowości prywatnej/ firmie doradztwa finansowego;
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży;
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie menedżerskie;
  • Silna motywacja do realizacji założonych planów biznesowych;
  • Duże umiejętności w zakresie komunikacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz silne umiejętności organizacyjne;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Benefity pozapłacowe i narzędzia pracy (samochód służbowy);
  • Pracę w  dynamicznie rozwijającym się środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.