Dyrektor Sprzedaży TSL

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży TSL, szukamy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży TSLMiejsce pracy: Warszawa

Naszemu klientowi zależy na pozyskaniu Kandydata o osobowości Lidera, który

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii krajowych usług (z naciskiem na transport drobnicowy)
  • Budowanie i rozwijanie współpracy ze strategicznymi partnerami handlowymi
  • nadzór operacyjny nad podległym działem (sprzedaż terenowa + klienci kluczowi)
  • zarządzanie podległym zespołem (Regionalni Kierownicy Sprzedaży, Handlowcy)
  • przygotowanie i realizacja budżetu, analiza i nadzór nad rentownością wykonywanych usług

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w  zarządzaniu działem sprzedaży w branży TSL
  • Znajomość produktów i usług TSL
  • Rozwinięte kompetencje menedżerskie (umiejętność skutecznego motywowania, przełamywania oporów i postaw zachowawczych)
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach

Oferujemy:

  • Konkkurencyjne wynagrodzenie
  • Mozliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o dobrej kondycji finansowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.