Dyrektor Sprzedaży (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dyrektor Sprzedaży odpowiedzialny jest zarządzanie wszystkimi kanałami sprzedaży, w tym własną siecią Retail, kanałem partnerskim oraz hurtowym na rynkach Europy Środkowo Wschodniej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail.

Opis stanowiska

  • Realizowanie celów biznesowych
  • Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad działalnością działu sprzedaży
  • Zapewnienie rentowności we wszystkich kanałach sprzedaży poprzez efektywną pracę z bezpośrednim zespołem
  • Budowanie wizerunku oraz realizacja strategii handlowej firmy na rynkach Europy Środkowo - Wschodniej
  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi partnerami na poziomie globalnym oraz lokalnym
  • Zarządzanie P&L podległego regionu
  • Udział w tworzeniu strategii komercyjnej dla podległych krajów
  • Badanie efektywności prowadzonych działań
  • Regularna praca z regionem Europy Środkowo Wschodniej

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą w sektorze Retail, w różnych kanałach sprzedaży
  • Umiejętność efektywnego zarządzania rozproszoną strukturą
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Doskonałe kompetencje managerskie
  • Dojrzałość biznesowa oraz myślenie strategiczne
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz planistyczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym - codzienna praca w języku angielskim

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji, na kluczowym stanowisku ze strategiczną odpowiedzialnością
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji w związku z jej intensywnym rozwojem
  • Duża odpowiedzialność biznesowa
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page