Dyrektor Regionu

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm leasingowych w Polsce,  dostarczającej kompleksowych rozwiązań finansowych, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Dyrektor RegionuMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Współtworzenie, uczestniczenie i nadzorowanie nad realizacją strategii sprzedaży w podległym Regionie;
  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu operacyjnego podległej jednostki organizacyjnej;
  • Ocenianie, motywowanie i rozwój podległych pracowników;
  • Podejmowanie decyzji i opiniowanie wybranych wniosków;
  • Akceptowanie odstępstw i zarządzanie jakością, w tym działania prewencyjne i wdrożenie rekomendacji audytu;
  • Opiniowanie projektów sprzedażowych;
  • Reprezentowanie Spółki przed kluczowymi dostawcami i klientami;
  • Uczestniczenie w pracach Komitetu Kredytowego.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym min 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim;
  • Szeroka i praktyczna wiedza z zakresu leasingu;
  • Znajomość rynku leasingowego w Regionie;
  • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym;
  • Umiejętność efektywnego planowania działań handlowych;
  • Motywowanie i rozwijanie podległych pracowników;
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Ekonomia, Finanse, Zarządzanie);
  • Gotowość do odbywania podroży służbowych (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży;
  • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy);
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku (laptop, telefon, samochód).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.