Dyrektor - Przedszkole Niepubliczne Warszawa

Fundacja Ala ma kota

02-815 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole ALA MA KOTA w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko DYREKTORA PLACÓWKI

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in:

• Rekrutacja dzieci oraz bieżąca współpraca z rodzicami
• Rekrutacja nauczycieli i zarządzanie kadrą pedagogiczną;
• Nadzór nad pracą personelu pedagogicznego i wspomagającego oraz realizacją programu dydaktycznego
• Obsługa finansowo-administracyjna placówki;

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym;
• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Samodzielne stanowisko;
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
• Szkolenia;
• Opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem i opisem przebiegu pracy zawodowej oraz list motywacyjny.

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela (w tym samodzielne prowadzenie grupy);
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową;
Zdolności interpersonalne i kompetencje komunikacyjne;
• Wysoki poziom kultury osobistej;
• Wysokie zdolności interpersonalne;
• Doskonała organizacja pracy oraz znajomość MS Office;

Prezentacja firmy

Fundacja Ala ma kota - zarządza siecią niepublicznych przeszkoli ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia