Dyrektor Przedszkola dwujęzycznego Montessori

Fundacja Ala ma kota

02-815 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole ALA MA KOTA poszukuje
DYREKTORA DO DWUJĘZYCZNEGO (POLSKO-ANGIELSKIEGO) PRZDESZKOLA MONTESSORI

Obowiązki:
• Planowanie i realizacja koncepcji pracy dwujęzycznego przedszkola montessori;
• Odpowiedzialność za rozwoju przedszkola;
• Rekrutacja dzieci;
• Rekrutacja nauczycieli dwujęzycznych i zarządzanie kadrą pedagogiczną;
• Wspomaganie nauczycieli w pracy z dziećmi, hospitacje, ewaluacje wewnętrzne;
• Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, wychowania i opieki, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów;
• Nadzór nad pracą personelu pedagogicznego i wspomagającego;
• Obsługa finansowo-administracyjna placówki;
• Nadzór techniczny nad budynkiem, kontrola techniczna oraz kontrola związana z prowadzeniem niezbędnych kontroli wynikających z przepisów odrębnych;
• Odpowiedzialność za jakość i wyniki pracy przedszkola;

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym;
• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Samodzielne stanowisko;
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
• Szkolenia;
• Opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem i opisem przebiegu pracy zawodowej oraz list motywacyjny.

Wymagania

Wymagania:
Do rekrutacji może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze, w poszczególnych typach i rodzajach publicznych placówek (Dz.U. 2009 nr 184, późn. 1436, z późn. zm.),

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• Znajomość w zakresie prawa oświatowego;
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela (w tym samodzielne prowadzenie grupy);
• Minimum 1 roczne doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową;
• Wysoki poziom kultury osobistej;
• Zdolności interpersonalne;
• Doskonała organizacja pracy;
• Znajomość MS Office;
• Prawo jazdy kat. B (czynne).

Prezentacja firmy

Fundacja Ala ma kota - zarządza siecią niepublicznych przeszkoli ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia