Dyrektor Produkcji

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Wrocławia, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego.

Opis stanowiska:

-Odpowiedzialność za plan produkcji i opracowuje jego główny harmonogram, szacowanie zdolności produkcyjnych zakładu,
-Zarządzanie strukturą organizacyjną produkcji oraz przygotowaniem technologicznym produkcji,
-Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego, poprawę organizacji i metod pracy,
-Nadzór nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania,
-Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii produkcyjnych procesu,
-Zapewnienie i kontrolowanie warunków bezpieczeństwa pracy na stanowiskach produkcyjnych oraz przestrzeganie przepisów bhp.

Kogo szukamy:

-Wykształcenie wyższe techniczne
-Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją; organizowanie struktury wydziału, planowanie zatrudnienia, tworzenie kalendarza produkcji, kontrola przepływu materiałów, kontrola jakości
-Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
-Doświadczenie we wdrażaniu Lean Management oraz znajomość narzędzi: KAIZEN, 5S, SMED, TPM, TQM
-Six Sigma green belt, mile widziany black belt
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Zdolności przywódcze oraz interpersonalne
-Umiejętność myślenia i planowania strategicznego

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria