Dyrektor Produkcji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze dóbr codziennego użytku, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości elementy funkcjonalne do wystroju wnętrz. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku z planowanym rozwojem i ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Produkcji.

Opis stanowiska:

- Kompleksowe zarządzanie produkcją, zespołem liczącym powyżej 500 osób
- Odpowiedzialność za opracowywanie planu produkcji i głównego harmonogramu, szacowanie zdolności produkcyjnych zakładu
- Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego
- Opracowywanie budżetu i koordynowanie jego realizacji, nadzór nad kosztami
- Nadzór nad sprawnością maszyn, ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu
- Odpowiedzialność za technologiczne przygotowanie produkcji
- Zapewnienie i kontrolowanie warunków bezpieczeństwa w zakładzie
- Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Kogo szukamy:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum 6 lat doświadczenia w zakładzie produkcyjnym w międzynarodowej organizacji
- Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołami powyżej 300 osób
- Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcji i jakością
- Six Sigma green belt / black belt będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
- Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
- Płynna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria