Dyrektor Personalny

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla nowopowstającego zakładu z okolic Wrocławia zajmującego się produkcją dla branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor PersonalnyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • udział w tworzeniu strategii personalnej w tym planowanie zatrudnienia, rekrutacja i selekcja, AC/DC, tworzenie programów on-boardingowych oraz opisów stanowisk,
    zarządzanie procesem szkoleń w firmie,
  • kształtowanie polityki wynagrodzeń (opracowanie i wdrożenie siatki płac),
  • odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz employer branding,
  • planowanie i monitorowanie budżetu w zakresie działań HR,
  • zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z ZZL, w tym współpraca z zarządem,
  • wykształcenie wyższe (preferowana psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, nauki społeczne),
  • znajomość nowoczesnych narzędzi HRM,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista, samodzielność.

Oferujemy:

  • realny wpływ na zbudowanie strategii personalnej firmy,
  • możliwość stworzenia zespołu,
  • umowę o pracę lub inna dogodna forma zatrudnienia  z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • ciekawą  pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.