Dyrektor Operacyjny

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza kompleksowe usługi logistyczne (3PL). Firma konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku z dalszymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Logistyki Kontraktowej , który odpowiedzialny będzie za budowanie i rozwój strategii Logistyki Kontraktowej w województwie łódzkim.

Informacje o kliencie

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza kompleksowe usługi logistyczne (3PL).

Opis stanowiska

  • Budowanie i rozwój strategii Logistyki Kontraktowej w podległym regionie - Zarządzanie i nadzór nad bieżącymi operacjami w trzech lokalizacjach w województwie łódzkim
  • Rozwijanie współpracy z klientami z branży FMCG, E-commerce, Automotive
  • Projektowanie i monitorowanie działań zarówno operacyjnych jak i handlowych
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących przebieg procesów logistycznych
  • Określanie celów i wskaźników jakościowych oraz ilościowych
  • Zarządzanie 300-osobowym zespołem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 7 lat doświadczenia w międzynarodowej organizacji produkcyjnej lub 3PL
  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Kierownik Logistyki lub Kierownik Produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami - Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi Klientami
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Dynamiczna praca w międzynarodowej środowisku
  • Możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page