Dyrektor Operacyjny

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej grupy produkcyjno-handlowej działającej w obszarze FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • Kontrola nad zakładami produkcyjnymi
  • Kierowanie pracą podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za procesy produkcyjne, kontrolę i realizację planów produkcyjnych
  • Optymalizacja kosztowa procesów produkcyjnych
  • Współdziałanie we wdrażaniu nowych produktów

Oczekiwania:

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze zarzadzania produkcją
  • doświadczenie w realizacji projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu dwoma zakładami produkcyjnymi
  • Min. 5- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.