Dyrektor Operacyjny Składu Podatkowego

Jabba Sp. z o.o.

Wojnicz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- ze względu na produkcję na terenie składu podatkowego kandydat powinien znać obowiązujące prawo celne . Ponadto kandydat powinien biegle poruszać się w procesach i dokumentacji związanej z administracją celną. Wymagane doświadczenie w kwestii współpracy z Urzędem Celnym.
-Zarządzanie strukturą organizacyjną zakładu oraz przygotowaniem technologicznym produkcji,
- polityka personalna firmy i kompleksowe zarządzanie podległym personelem
-Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego, poprawę organizacji i metod pracy,
-Nadzór nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania,
-Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii produkcyjnych procesu,
-Zapewnienie i kontrolowanie warunków bezpieczeństwa pracy na stanowiskach produkcyjnych oraz przestrzeganie przepisów bhp.
- logistyka wewnętrzna firmy
- współpraca z firmą prowadzącą dokumentację składu podatkowego oraz Urzędem Celnym

Wymagania

-Wykształcenie wyższe
- Poszukujemy osoby samodzielnej, która potrafi wykazać się inicjatywą i budować dobre relacje z Urzędem Celnym
-Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją; organizowanie struktury wydziału, planowanie zatrudnienia, tworzenie kalendarza produkcji, kontrola przepływu materiałów, kontrola jakości
-Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
-Zdolności przywódcze oraz interpersonalne
- pełna dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się produkcją cygar i cygaretek

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne