Bank Pocztowy SA
Bank Pocztowy to jeden z najszybciej rozwijających się banków w Polsce, który świadczy bezpieczne i zrozumiałe usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Naszą misją jest zapewnienie prostej i dostępnej bankowości w przyjaznym otoczeniu. Dbamy o przejrzystość produktów, procedur i komunikacji, a także dążymy do stworzenia atmosfery pracy sprzyjającej rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Naszym partnerem strategicznym jest Poczta Polska, większościowy akcjonariusz Banku.

Dyrektor Oddziału

Toruń

Stabilna instytucja finansowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności Oddziału,
  • koordynowanie i aktywne wspieranie procesu sprzedaży produktów bankowych na rzecz Klientów,
  • realizacja wyznaczonego budżetu poprzez nadzorowanie systemów i zasad sprzedaży,
  • realizacja i rozwój strategii marketingowej w obszarze działania Oddziału,
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klientów Oddziału,
  • dbanie o zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta,
  • realizowanie polityki kredytowej zgodnie z polityką Banku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w instytucji finansowej,
  • bardzo dobra znajomość produktów i usług z obszaru bankowości detalicznej,
  • znajomość technik sprzedaży,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Na ofertach prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.