Dyrektor Oddziału

HRK S.A.

Pułtusk, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Dyrektor OddziałuMiejsce pracy: Pułtusk

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym;
  • Motywowanie podległego zespołu  do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych oraz rozliczanie ich wykonania;
  • Realizacja założonych budżetów Oddziału;
  • Zapewnienie zgodności funkcjonowania Oddziału z obowiązującymi procedurami;
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta i utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów Banku;
  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi Klientami Banku.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia  w sprzedaży po stronie instytucji finansowej;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;
  • Dobra znajomość lokalnego rynku;
  • Motywacja do pracy i orientacja na wyniki;
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.