Dyrektor Oddziału w Krakowie

Rand Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Rand Sp. z o. o. od 25 lat dostarcza rozwiązania drukujące dla firm. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Canon i Xerox. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy przedsiębiorczych osób do organizacji i zarządzania odziałem Rand Sp. z o.o. w Krakowie.
Dyrektor Oddziału – Opis stanowiska
• Stworzenie i zarządzanie oddziałem Rand Sp. z o.o w Krakowie
• Prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów biznesowych
• Utrzymywanie długoterminowych pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Wymagania:
• Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, w branży urządzeń drukująco-kopiujących – warunek konieczny
• Mile widziane udokumentowane sukcesy w sprzedaży
• Motywacja do osiągania wysokich wyników w sprzedaży
• Wysoka aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces
• Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu zespołu sprzedażowego
• Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Atrakcyjne stałe miesięczne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zespole nastawionym na sukces

Prezentacja firmy

Rand jest wiodącym partnerem Canon i Xerox na Dolnym Śląsku. Ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems