Dyrektor Oddziału (TSL)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednej z największych w Polsce firm, szukamy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Oddziału (TSL)Miejsce pracy: Warszawa

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za zapewnienie skutecznej realizacji zadań operacyjnych Oddziału w zakresie oferowanych usług spedycyjnych i logistycznych.

Zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości i efektywności procesów przeładunkowych
  • współpraca z przewoźnikami
  • strategiczny rozwój usług oferowanych w oddziale
  • tworzenie i realizacja budżetu
  • dobór i rozwój podległego zespołu
  • efektywna współpraca z dostawcami usług przewozowych
  • zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klientów oraz wolumenu sprzedaży w Oddziale

Wymagania:

  • rozwinięta świadomość biznesowa, rozwinięta umiejętność planowania strategicznego
  • rozwinięte kompetencje menedżerskie, w tym efektywnego zarządzania podległym zespołem, z naciskiem na jego rozwój, umiejętne delegowanie uprawnień, obowiązków
  • umiejętność skutecznego motywowania, przełamywania oporów i postaw zachowawczych
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach
  • nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

Pracę w jednej z największych firm logistycznych w Polsce na ciekawym, menedżerskim stanowisku oraz narzedzia pracy ( w tym służbowy samochód) i motywujący system premiowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.