Dyrektor Oddziału (GW - budownictwo drogowe)

HRK S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca, który obecnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor Oddziału (GW - budownictwo drogowe)Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie portfelem inwestycji z zakresu budownictwa drogowego.
  • Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa.
  • Zapewnienie funkcjonowania firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami formalnymi.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Oczekiwania Klienta:

  • Wyższe wykształcenie budowlane (najlepiej  na kierunku związanym z budownictwem drogowym).
  • Około 10-letniego, udokumentowanego stażu pracy,  5 lat na stanowisku kierowniczym związanym z technicznymi aspektami realizacji inwestycji budownictwa drogowego oraz 2 lata w zarządzie spółki prawa handlowego.
  • Znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych i przepisów branżowych (budownictwo drogowe).
  • Znajomość organizacji procesów budowlanych w zakresie budownictwa drogowego.
  • Dobra znajomość technologii budowlanych.
  • Wiedzy z zakresu wdrażania procesów inwestycyjnych.
  • Komunikatywność, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Dobrej znajomości narzędzi i technik komputerowych.
  • Posiadania prawa jazdy kat. „B”.
  • Mile widziane są uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń.

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę kontraktową.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.