Dyrektor Nowopowstającego Oddziału Gdańsk

Polsling Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:
Jesteśmy firmą zajmującą się branżą metalurgiczno-stalową. Działamy od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczeń i zaufania międzynarodowego środowiska biznesowego. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie realizować w sposób rzetelny i uczciwy.

Rozwijamy naszą firmę. Otwieramy oddział w Gdańsku, wobec czego poszukujemy kogoś, kto zajmie się jego kierowaniem. Potrzeba nam osoby i zorganizowanej, ambitnej i nastawionej na samorozwój. Jeżeli czuje Pan/Pani, że mógłby/mogłaby się sprawdzić, proszę wysłać swoje dokumenty aplikacyjne.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków;
- pracę w międzynarodowym środowisku;
- kontakt z klientami będącymi liderami w branży produkcji stalowej, udział w wydarzeniach branżowych;
- ambitny zakres zadań, dobry system komunikacji między oddziałami firmy (Mikołów i Poznań) oraz pomoc doświadczonych pracowników;
- swobodę działania (m.in. w zakresie dobierania sobie współpracowników).

Wymagania

WYMAGANIA:
- co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - dyrektor, kierownik oddziału itp.; idealny kandydat pracował już w obsłudze klienta, umie pozyskać kontrahentów oraz nadzorować ludzi i dokumentację;
- komunikatywność, pewność siebie, ambicjonalne podejście, systematyczność, dobra organizacja pracy;
- znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do codziennych biznesowych kontaktów ustnych, pisemnych i telefonicznych;
- znajomość każdego innego języka będzie ogromnym atutem;
- dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania (m.in. programu do magazynowania WF-Mag oraz CRM, na których pracujemy); znajomość środowiska faktur, dokumentów przewozowych i innych;
- czynne prawo jazdy kat. B.

OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie klientów i ich obsługa;
- obsługa dokumentacji firmowej - nadzorowanie obiegu informacji, segregacja i archiwizacja;
- tworzenie i realizacja ofert dla klientów, wysyłanie ofert do dostawców;
- wystawianie faktur sprzedażowych, paragonów itd.;
- nadzorowanie całego procesu obsługi klienta od rozmowy telefonicznej po wyjazd towaru z hali produkcyjnej.

Jeśli spełnia Pan/Pani wymagania, odznacza się ambicją oraz ma poczucie, że poradzi sobie na odpowiedzialnym stanowisku - proszę nie czekać i wysłać aplikację. Z przyjemnością rozpatrzymy Pana/Pani kandydaturę.

UPRZEJMIE PROSIMY O DOŁĄCZENIE ZDJĘCIA DO APLIKACJI.

Prezentacja firmy

Polsling sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1997 roku. Jeste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca