Dyrektor Kontrolingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowym poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektora Kontrolingu.

Dyrektor KontrolinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynowanie pracy zespołu kontrolingu;
  • Współpraca z audytorami;
  • Sporządzanie raportów ad hoc na potrzeby Zarządu i poszczególnych departamentów;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Udział w procesie planowania budżetu;
  • Koordynacja posiedzeń Rady Nadzorczej oraz Komitetów Finansowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale Kontrolingu w sektorze ubezpieczeniowym (preferowane doświadczenie w obszarze ubezpieczeń na życie);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Zdolności analityczne i organizacyjne;
  • Certyfikacja ACCA;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.