Dyrektor Kategorii

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku dyrektora Kategorii będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem. Tworzenie i realizowanie strategii zakupowej, asortymentowej i cenowej (marżowej).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca firma z branży Retail non food, lider w swojej kategorii, dla której poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Kategorii

Opis stanowiska

* Opracowywanie kompleksowej strategii dla podległej kategorii
* Całościowe zarządzanie kategorią produktów z dopasowanie do poszczególnych kanałów (off-line, on-line)
* Zarządzanie podległym zespołem - planowanie i organizowanie pracy teamu, kształtowanie standardów i procedur w dziale, wyznaczanie celów i ocenianie pracowników
* Tworzenie i realizowanie polityki zakupowej - maksymalizacja ciągłości podaży przy optymalizacji stanów magazynowych, prognoza i analiza dotycząca procesu zakupów
* Tworzenie i realizowanie polityki asortymentowej - analiza grup asortymentowych, dobór i pozyskiwanie nowych kontrahentów
* Określanie strategii cenowej dla podległej kategorii - negocjowanie warunków handlowych, utrzymywanie marży na określonym poziomie
* Tworzenie i realizowanie ustalonej polityki promocyjnej
* Bezpośrednia współpraca z Dyrektorami Regionalnymi i Dyrektorami Sklepów
* Nadzór nad otwarciami nowych sklepów
* Udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych i konferencjach handlowych
* Monitorowanie najważniejszych KPI podległych działów

Profil kandydata

* Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w całościowym zarządzaniu kategorią w retailu, w tym z pracą z półką (category management)
* Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
* Dobrze rozwinięte zdolności analityczne u umiejętność wyciągania wniosków oraz interpretacji danych biznesowych
* Umiejętność współpracy, budowania relacji i efektywnej komunikacji w zespole
* Świetna organizacja pracy oraz determinacja w realizacji celów
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
* Duża odpowiedzialność biznesowa
* Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (atrakcyjny system pemiowy)
* Narzędzia niezbędne do pracy (Samochód, komputer, telefon)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page