Dyrektor Hipermarketu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży Retail/ DIY  poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Hipermarketu Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • efektywne zarządzanie dużą ilością pracowników
  • nadzór nad funkcjonowaniem działów: logistyki, HR, sprzedaży i marketingu
  • stałe zwiększanie efektywności sprzedażowej salonu
  • budowanie strategii sprzedaży oraz biznesu
  • bezpośrednie raportowanie do Country Managera

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane doświadczenie na stanowisku Dyrektora sprzedaży)
  • umiejętność zarządzania ponad 200 osobowym zespołem
  • bardzo dobra znajomość wskaźników sprzedażowych oraz wysoko rozwinięte umiejętności liderskie
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • program wdrożeniowy
  • bogaty pakiet socjalny
  • międzynarodowe środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.