Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo posiadające w Niemczech wiodącą pozycję w handlu płodami rolnymi, środkami do produkcji rolnej oraz produkcji pasz na rynek niemiecki i duński. Do działającej od ponad 16 lat spółki w północno-zachodniej Polsce, która zatrudnia około 86 pracowników i wypracowuje obrót roczny na poziomie 100 mln Euro, poszukujemy możliwie najszybciej osoby na stanowisko:

DYREKTOR HANDLOWY
PRODUKTY AGRARNE

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skup oraz za eksport zboża i roślin oleistych. Do jej zadań będzie należała również organizacja logistyki (rynek polski i eksport) oraz zarządzanie ryzykiem. Od kandydata / kandydatki oczekujemy, że przyczyni się do znacznego wzrostu wolumenu handlu zbożem.

Wymagania

Idealny kandydat / kandydatka posiada kilkuletnie doświadczenie w handlu produktami rolnymi (preferowane zboża i rośliny oleiste) na rynku lokalnym i międzynarodowym, znajomość giełdy europejskiej, jak i logistyki rolnej. Poza doświadczeniem w kierowaniu pracownikami oraz dobrej znajomości języka angielskiego, poszukujemy osoby reprezentującej wysokie zaangażowanie i inicjatywę oraz charakteryzującej się talentem organizacyjnym. Ukończone studia rolnicze i/lub finansowe dopełnią idealny profil kandydata.

To odpowiedzialne stanowisko podlega bezpośrednio zarządowi firmy, jest atrakcyjnie wynagradzane i przy odpowiednim zaangażowaniu daje dobre możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy interesująca i pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, w firmie zorientowanej na rozwój.

Prezentacja firmy

Doradztwo Personalne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca