Dyrektor Handlowy / Szef Działu Sprzedaży reklamy prasowej i internetowej

ABW Graf Group s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wydawca największej sieci bezpłatnych gazet lokalnych w Polsce południowej, Głos24, właściciel m.in. 23 tytułów prasowych, serwisu informacyjnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Szef Działu Sprzedaży reklamy prasowej i internetowej

Opis stanowiska:
• kierowanie procesem handlowym firmy
• umiejętne zarządzanie i motywowanie pracowników
• rozwijanie kompetencji sprzedażowych handlowców
• tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań maksymalizujących sprzedaż
• nadzór nad działaniami marketingowymi
• czynny udział w procesie rekrutacji nowych pracowników
• umiejętność współtworzenia i wprowadzania nowych projektów

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w prowadzeniu działu sprzedaży minimum 3 lata
• preferowana znajomość rynku reklamy prasowej i internetowej
• samodzielność, kreatywność, inicjatywa
• umiejętność i doświadczenie w harmonijnym prowadzeniu działu sprzedaży
• umiejętność prowadzenia negocjacji
• skuteczność w osiąganiu celów
• umiejętność wyciągania wniosków
• konsekwencja oraz ewidentny brak chaotyczności w działaniu

Oferujemy:
• rozwój zawodowy
• dużą samodzielność w realizacji zadań
• przyjazne środowisko pracy
• wynagrodzenie oparte o podstawę oraz system prowizyjny
• narzędzia pracy
• dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, praca w oparciu o własna działalność gospodarczą)

Wydawnictwo zastrzega sobie możliwość nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia, za co wszystkich zainteresowanych przepraszamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Media Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem portalu Głos 24 i wydawcą 17 gazet lokalnych o nak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca