Kierownik Działu Handlowego

Klient InfoPraca.pl

Chorzów, śląskie

   Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków / Opis stanowiska:

  • aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku
  • współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych
  • kreowanie polityki cenowej oraz rabatowej, kreowanie zmian w organizacji firmy
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami i rynkiem detalicznym
  • opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu Działu Sprzedaży
  • analiza i monitoring rynku - działań konkurencji, informowanie o zagrożeniach, zmianach cen i nowych możliwościach rozwoju
  • zarządzanie podległym zespołem - planowanie i organizowanie pracy teamu, kształtowanie standardów i procedur w dziale, wyznaczanie celów, motywowanie i ocenianie pracowników
  • udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych

Wymagania / Profil kandydata:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • umiejętność współpracy, budowania relacji i efektywnej komunikacji w zespole
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • świetną znajomość realiów panujących w branży handlu i usług
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • udokumentowane sukcesy w obszarze sprzedaży
  • zorientowanie na cele i wyniki
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne - umiejętność wyciągania wniosków oraz interpretacji danych sprzedażowych
  • świetna organizacja pracy oraz determinacja w realizacji celów
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia
  • pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.