Dyrektor Finansowy

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Dla swojego strategicznego Klienta - wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń - poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor FinansowyMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Tworzenie i realizowanie polityki finansowej
  • Planowanie budżetu i realizowanie polityki budżetowej
  • Kształtowanie i nadzór nad realizacją polityki kosztowej
  • Opracowywanie i analiza: krótko-, średnio- i długoterminowych strategii finansowych
  • Systematyczne wykonywanie ekspertyz finansowych spółki poprzez ocenę aspektów finansowych przedsiębiorstwa i dostarczanie informacji zarządczych z zakresu finansów
  • Analizowanie rynku finansowego i kształtowanie polityki lokacyjnej
  • Nadzorowanie polityki kredytowej i podatkowej
  • Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi
  • Nadzorowanie procesów kontrolingowych w firmie
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby zarządu
  • Opracowywanie i realizację powierzonych budżetów
  • Realizację powierzonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wiedza ekspercka z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami
  • Wysokie kompetencje menedżerskie poparte doświadczeniem praktycznym
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Eventy integracyjne i sportowe
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.