Nasz klient – wielolokalizacyjne przedsiębiorstwo zajmujące się usługami B2B dla przemysłu, poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

dyrektor finansowy

Nr ref.: 28940
Praca stała
Lokalizacja: Elbląg

Zakres obowiązków:
  • współpraca przy wdrażaniu i rozwijaniu modułu księgowego i finansowego w systemie informatycznym przedsiębiorstwa, organizacja procesu obiegu i kontroli dokumentów
  • kształtowanie systemu informacji ekonomicznej i sposobów jej komunikacji
  • kształtowanie i realizacja planów ekonomicznych zgodnych ze strategią firmy
  • kształtowanie struktury kosztów przedsiębiorstwa
  • zarządzanie płatnościami, płynnością finansową oraz sterowanie kapitałem obrotowym w przedsiębiorstwie
  • kształtowanie zasad  i organizacja inwentaryzacji majątku przedsiębiorstwa
  • kształtowanie polityki rachunkowości i podatkowej  przedsiębiorstwa
  • współpraca z bankami, instytucjami ubezpieczeniowymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia przedsiębiorstwa
  • minimum  5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami lub księgowością
  • wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • znajomość i doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • uczciwość i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z branży serwisu przemysłowego
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)