Dyrektor działu Bezpieczeństwa IT (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży modowej działające od kilku lat na rynku polskim poszukujemy managera wyższego szczebla na stanowisko Dyrektora ds. Bezpieczeństwa IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpieczeństwo całej infrastruktury i bezpieczeństwa w obszarze IT.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo teleinformatyczne w firmie
  • Wdrażanie i tworzenie regulacji wewnętrznych i procesów z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Weryfikowanie projektów informatycznych pod kątem bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa środowiska IT
  • Ocena ryzyka i raportowanie do Zarządu
  • Nadzór na realizacją pracy administratorów

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem do 10 osób
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows, Linux/Unix, baz danych, sieci
  • Znajomość testów penetracyjnych
  • Znajomości dobrych praktyk z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Certyfikaty potwierdzające posiadaną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym środowisku międzynarodowym
  • Projekty w oparciu o najnowsze technologie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page