Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i organizacja pracy Działu Technicznego
  • nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu
  • odpowiedzialność za bezawaryjne funkcjonowanie zakładu
  • organizowanie, udział i wsparcie pod kątem technicznym projektów inwestycyjnych firmy w kraju i za granicą,
  • pozyskiwanie nowych rozwiązań technologicznych wzbogacających ofertę Spółki
  • proponowanie i wdrażanie zmian zwiększających wydajność pracy podległych obszarów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku menadżera wysokiego szczebla w dziale technicznym, w branży spożywczej
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • swobodne posługiwanie się oprogramowaniem pakietu MS Office, AutoCAD itp.
  • mile widziana wiedza praktyczna z zakresu systemów informatycznych,
  • wiedza o metodach i technikach produkcji oraz utrzymania ruchu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość współuczestniczenia w dużych projektach inwestycyjnych
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Prezentacja firmy

Firma INSTANTA zajmuje się produkcją kawy rozpuszczalnej, sprzeda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management