Opis stanowiska pracy

• stworzenie własnego działu sprzedaży;
• skuteczne zarządzanie zespołem;
• promocja produktów firmy na rynku;
• negocjacje oraz współpraca handlowa z kluczowymi partnerami;
• poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
• wdrażanie planów sprzedaży.

Wymagania

• wyższe wykształcenie;

• min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży (najlepiej w segmencie artykułów dziecięcych);

• min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;

• mile widziany wiek kandydatów 25-40 lat;

• doświadczenie związane z pracą w sieciach sklepów, takich jak np. Empik, Smyk, Auchan, Carrefour, Biedronka, Lidl, Tesco, Real, itp.;

• dobra znajomość oczekiwań i wymagań klientów detalicznych, duża wiedza na temat konkurencji oraz struktury rynku sprzedaży hurtowej w Polsce;

• umiejętność przygotowania i negocjowania propozycji biznesowych oraz prezentacji oferty handlowej klientom w różnych kanałach dystrybucji;

• gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

• znajomość technik prezentacji, wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz komunikacyjne;

• wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze, zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów;

• koncentracja na wynikach;

• obowiązkowo: biegła znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego;

• prawo jazdy (mile widziany prywatny samochód).

Ranok-Creative jest dystrybutorem produktów dla dzieci.

Prezentacja firmy

Sprzedaż towarów dla dzieci

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Top management