Dyrektor ds. Rozwoju

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju.

Miejsce pracy: Radomsko.

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju produktu.
  • Wypracowywanie i wdrażanie operacyjnej strategii w zakresie powierzonych procesów.
  • Rozwój sprzedaży.
  • Monitorowanie wskaźników biznesowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów.
  • Współtworzenie strategii handlowej i marketingowej.
  • Rozwijanie kontaktów handlowych.
  • Kompleksowe zarządzanie działalnością i podległym zespołem.
  • Reprezentowanie spółki.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych związanych z branżą maszynową/ automotive min. 5 lat,
  • Doświadczenie w rozwijaniu produktów, sprzedaży,
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie mechaniczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie, lojalność i wytrwałość.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawe obowiązki i możliwości rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"