Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• tworzenie oraz rozwój międzynarodowej sieci dostawców produktów
• budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży
• budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
• zarządzanie działem sprzedaży
• odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży
• raportowanie i analiza wyników

Oczekiwania:
• wyższe wykształcenie
• kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B; mile widziane 5 lat doświadczenia w branży budowlanej
• doświadczenie w kreowaniu oraz wdrażaniu strategii globalnej sieci sprzedaży
• znajomość rynku inwestycyjno budowlanego w Polsce i za granicą
• gotowość do częstych podróży zagranicznych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• zdolności przywódcze
• umiejętność strategicznego myślenia

Oferta:
• możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
• realny wpływ na kształt i funkcjonowanie organizacji
• samodzielność w działaniu
• atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

GKWP Sp. z o.o. od 2010 roku prowadzi szeroką działalności handlo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie