Dyrektor ds. Badań Klinicznych

Portal-medica.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków
• zarządzanie zespołami koordynatorów badań klinicznych w Grupie EMC Szpitale
• kontrola jakości wprowadzanych danych przez punkty badawcze, zapewnienie spójności oraz zgodności z formalnymi wymogami
• bezpośrednia współpraca z koordynatorem dla Polski, Słowacji i Czech
• rola koordynatora realizacji projektów: komunikacja z Monitorami oraz zagranicznymi Centrami Zarządzania Danymi z badań klinicznych, kontrola realizacji poszczególnych etapów projektów według założonych harmonogramów
• współpraca z międzynarodowym zespołem ds. badań klinicznych, podczas tworzenia oraz modyfikowania dokumentów oraz narzędzi potrzebnych do realizacji powierzonych badań
• udział w projektach zwiększających efektywność badań klinicznych w Grupie EMC Szpitale
• współpraca z firmami farmaceutycznymi i CRO (prowadzenie negocjacji handlowych)
• planowanie budżetu prowadzanych badań
• tworzenie procedur wewnętrznych/wprowadzenie odpowiedniej dokumentacji w obrębie Grupy
• wspieranie, szkolenie punktów badawczych
• budowanie dobrej relacji z zespołami badawczymi

Wymagania
• doświadczenie w dziedzinie badań klinicznych a szczególnie w zakresie Clinical Data Management (co najmniej 3 lata)
• doświadczenie na stanowisku zarządzającym - preferowane w strukturach międzynarodowych
• wykształcenie wyższe w zakresie: medycyny, biologii, farmacji, pielęgniarstwa lub nauk przyrodniczych
• doskonała znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
• rozumienie procesu rozwoju leku
• umiejętności w wspieraniu rozwoju prób klinicznych
• zdolności negocjacyjne i efektywnej pracy w zespole, kreatywność, proaktywność, samodzielność
• doświadczenie w budowaniu zespołów i zarządzaniu ludźmi
• prawa jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych, również zagranicznych

Oferujemy
• pełną wyzwań pracę o dużym zakresie odpowiedzialności
• kluczową rolę w rozwijaniu firmy i wprowadzania nowych procesów
• możliwość współpracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie na rynku polskim
• udział w międzynarodowych projektach
• rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość uczestniczenia w konferencjach oraz seminariach
• profesjonalne szkolenia
• dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia