Opis stanowiska pracy

Związek Producentów Cukru w Polsce – organizacja pracodawców zrzeszająca wszystkie podmioty produkujące cukier w kraju – poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektor Biura

Zakres obowiązków:

- obsługa merytoryczna Zarządu Związku

- prowadzenie kontaktów z przedstawicielami organów władzy publicznej na poziomie krajowym i UE

- reprezentacja Związku w kontaktach z krajowymi oraz zagranicznymi organizacjami branżowymi, z mediami oraz na konferencjach

- przygotowywanie stanowisk Związku

- obsługa merytoryczna posiedzeń organów statutowych Związku

- kierowanie pracami Biura Związku

- opracowywanie i realizacja budżetu Związku

- organizowanie i prowadzenie spotkań Zespołów Roboczych Związku

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu prawa, ekonomii, stosunków międzynarodowych, politologii lub europeistyki

- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

- doświadczenie zawodowe we współpracy z organami władzy, instytucjami i organizacjami na poziomie krajowym i UE

- pożądana znajomość branży rolno-spożywczej i jej regulacji

- zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka francuskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- biegła obsługa komputera (MS Office) i Internetu

- wysokie umiejętności analityczne i precyzyjne formułowanie opinii/myśli w mowie i na piśmie

- doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

- duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość

- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

- umiejętność pracy w małym zespole

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego w interesującej branży

- możliwość zdobycia doświadczeń w środowisku europejskim

Aplikacje zawierające: CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać do 13 lipca 2015 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Organizacja pracodawców zrzeszająca wszystkie podmioty produkując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca