dwie samodzielne brygady dociepleniowców ZAGRANICA

PPSEU.pl Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

- dwie samodzielne (oficjalnie działające- zarejestrowane) brygady dociepleniowców do wykonania dociepleń budynków mieszkalnych i biurowych na terenie Belgii
- zlecenia na terenie Belgii
- zleceniodawca zapewnia zakwaterowanie
- zleceniodawca pokrywa koszty transportu (paliwo) na terenie Belgii
- pracownicy/ członkowie brygad muszą posiadać legalne/ oficjalne zatrudnienie w Polsce (A1)
- brygady muszą posiadać własny środek transportu i narzędzia
- tylko brygady z doświadczeniem i udokumentowaną historią działalności
- możliwość dłuższej współpracy po okresie próbnym

Wymagania

- tylko zarejestrowane brygady/ firmy
- wymagane doświadczenie
- realna możliwość długiej współpracy
- praca w systemie: za wykonaną pracę
- jedna osoba w każdej z brygad musi znać j.angielski w stopniu podstawowym

Prezentacja firmy

Nasza firma świadczy usługi związane z różnymi profesjami: budown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie